MECİDİYEKÖY IELTS KURSU

Uzman IELTS Eğitmenleri
Mecidiyeköy IELTS Kursu
British Town Şişli
638

Mecidiyeköy IELTS Kursu

IELTS Sınavı 4 ana beceride İngilizce yeterliliğini ölçen dünya çapında geçerli bir dil sınavıdır. Sınav toplamda 2 saat 45 dakika sürer ve 4 bölümden oluşur;

  • IELTS Listening - 30 dakika
  • IELTS Reading - 60 dakika
  • IELTS Writing - 60 dakika
  • IELTS Speaking - 11-14 Dakika

IELTS sınavına hazırlanıyorsanız, IELTS sınavının formatı, soru tipleri ve taktikleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. IELTS sınavında başarılı olmanın sırrı, sınav stratejilerini ve soru formatlarını iyi bilmek ve zamanı iyi kullanmaktan geçer.

Mecidiyeköy IELTS Kursu Nasıl Yapılıyor

Her sınavda olduğu gibi, IELTS sınavınında kendine haz soru formatları, taktikleri ve stratejileri mevcuttur. IELTS hazırlık kurslarında İngilizcenizi sınav formatına göre geliştirmek ve IELTS sınavından daha yüksek skor elde etmeniz için özel müfredatlarla desteklenmektedir.

Mecidiyeköy IELTS kursunda, IELTS eğitmenleri alanında Uzman IELTS eğitmenleridir ve sadece IELTS sınavına hazırlık eğitimleri verir.

Uzman IELTS Eğitmenleri eşliğinde özel müfredatla, IELTS Sınavına skor hedefli hazırlık!

IDP IELTS Official Partner

Mecidiyeköy'de sunduğumuz IELTS programları, aynı zamanda partneri olduğumuz IDP IELTS'in güncelleme eğitimlerine katılan Uzman IELTS eğitmenleri tarafından verilir. IDP IELTS'in partneri olarak tüm adaylara, eğitime kayıt olmadan önce tamamen ücretsiz, birebir IELTS formatında deneme sınavı uygulanır. Adayın aldığı puana göre ve tercihine göre eğitim planlaması tavsiye edilir.

IELTS Sınavına Hazırlık Kursları

IELTS Kurslarında 3 farklı eğitim seçeneğimiz bulunmaktadır;

  • IELTS Özel Ders - Daha kısa zamanda daha hızlı ilerlemek isteyenler için ideal.
  • Online IELTS Kursu - Evden çalışarak, zaman kaybı yaşamadan sınava hazırlanmak isteyenler için ideal.
  • IELTS Kursları - IELTS sınavına girmek için zamanı olanlar için uzun soluklu eğitimler.

IELTS sınavına hazırlanan adaylarına İngilizce seviyelerine, hedefledikleri IELTS skoruna, Academic veya General sınav tercihine, eğitim için ayrılan zamana göre farklı IELTS kursları tavsiye edilir. Mecidiyeköy IELTS kurslarının odak noktası Skor Hedefli IELTS eğitimleridir.

Mecidiyeköy IELTS Kursu Nerede?

Mecidiyeköy ve civarındaki en iyi IELTS Kursu. Katılan öğrencilerimizin %97'si IELTS Sınavı hedeflerine TEK seferde ulaşıyorlar.

Size en yakın şubemiz Mecidiyeköy'e yürüyerek 5 dakika! İstanbul'un tam kalbinde!

Adres: Halaskargazi Cad. No:145 (Atatürk Müzesi Karşısı) Kat:3

Osmanbey - Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 234 7878

Google Yorumlarda IELTS Kursu İlk Sırada!

Mecidiyeköy IELTS Kursu, Google yorumlarında tüm katılımcılardan 5* alıyor.

ielts kursu google yorumu

Biz Sizi Arayalım!


IELTS Hakkında Sorular

IELTS Hakkında her gün farklı bir soruya cevap veriyoruz. IELTS sınavı hakkkındaki tüm sorulara "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünden ulaşabilirsiniz.

IELTS Sınav Sonucunun Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

IELTS Sınav Sonucunun geçerlilik süresi 2 yıl ile sınırlandırılmıştır. Bu süre içerisinde Ek Sonuç Belgesi talep edebilir ve/veya kurum ve kuruluşlara IELTS Sınav Sonucunuzun direk olarak British Council tarafından gönderilmesini talep edebilirsiniz.

IELTS Kursu Fotoğrafları

istanbul ielts kursu istanbul ielts kursu istanbul ielts kursu istanbul ielts kursu istanbul ielts kursu istanbul ielts kursu
Hemen Bilgi Al!