IDP IELTS Partner Agency

idp ielts resmi temsilcisi

IDP IELTS Partner Agency

ETC olarak, IDP IELTS resmi temcilcisi olduk. Yapılan anlaşma ile birlikte IDP IELTS ile işbirliği çerçevesinde IELTS sınav kaydı işlemlerinden, ücretsiz eğitim desteğine kadar bir çok alanda öğrencilerimize avantaj sağlayacak bir proje gerçekleşti.

IELTS (International English Langauge Testing System) bilindiği üzere Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavlarından bir tanesidir. IELTS Sınavı; IDP, IELTS Avustralya, British Council ve Cambridge English Language Assesment kuruluşlarının eğitim ve dil uzmanlarının küresel ortaklığında başlatılmıştır. Bu kuruluşların ortak paydası akademik üstünlük, kültürel anlayış, öğrencinin en uygun okula yerleştirilmesi ve dünya çapında başarı sağlamasıdır.

IDP Türkiye ise, Türkiye'de IELTS sınavını yapma hakkını elinde bulunduran 2 kurumdan bir tanesi ve IDP Education'ın Türkiye Temsilcisidir.

ETCIDP IELTS Partner Agency" olarak, IELTS Sınavına katılmak isteyen herkese ücretsiz IELTS Deneme sınavı sunmakta ve IELTS Sınav kaydı süresince ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir

Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı her cuma günü tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı, gerçek IELTS formatına uygun ve IELTS Uzmanı Eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Gerçek IELTS sınavına girmeden önce hazır olup olmadığını test etmek isteyen adaylar için çok avantajlı bir deneme olan sınav için rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı randevusu almak için tıklayınız.

IDP IELTS ve ETC

IDP ile yapılan VIPARTNERS anlaşması ile, IELTS'e hazırlanan öğrencilerimize daha profesyonel ve daha güvenilir bir eğitim sunulacak. Alanında Uzman IELTS Eğitmenleri dönemsel olarak webinar ve eğitim programlarına katılacak. Edindikleri tecrübelerini de yine öğrencilerimize aktabilecekletdir.

Ayrıca IELTS sınavına kayıt yaptıran öğrencilere IDP IELTS Türkiye tarafından dönemsel olarak sunulacak Reading ve Writing Assist online eğitim modülü hediye edilecektir. Ve öğrencilere bu konuda detaylı raporlar sunulacaktır.

Ayrıca dışarıdan katılama açık olan "Ücretsiz IELTS Deneme Sınavı" sonucunda ETC tarafından her öğrenciye IELTS report sunulacaktır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!